Waardevolle netwerkmomenten, heerlijk eten en een sfeer die voor sommige klanten een reistijd van twee uur meer dan waard was. De eerste editie van KING Connectivity vond plaats op dinsdag 17 mei en bracht ondernemers én accountants uit het hele land bij elkaar voor een middag vullend programma. Na de feestelijke opening van het Rotterdamse KING Software kantoor, een rondleiding én een culinaire lunch, namen onze gasten plaats aan gesprekstafels met diverse onderwerpen. Als ontspannen afsluiter genoten we van een non-alcoholische borrel in de buitenlucht en werd er één sentiment vrijwel door iedereen gedeeld: ‘Dit moeten jullie vaker doen’.
“We gaan iets organiseren voor onze klanten, om te laten zien dat we ze waarderen”. Met die zin begonnen de voorbereidingen voor KING Connectivity. Wanneer je als bedrijf al ruim 40 jaar meedraait in de markt gaat het niet alleen om het werven van nieuwe klanten, maar ook om het persoonlijke contact met de klanten die je hebt. Met relaties die soms al 20 jaar duren, was de keuze om een bovenal gezellige en laagdrempelige middag vol persoonlijk contact te organiseren dan ook eenvoudig.
Om 12:30 uur reden de eerste auto’s het parkeerterrein op van de Eurogate III. Midden in het bruisende hart van het Alexandrium in Rotterdam, werden zij na binnenkomst uitgenodigd in ons kantoor op de 4e etage. Voorzien van een naambadge en een alcoholvrije cocktail, nam CEO Mattijs Wilms hen mee in het verleden, heden én de toekomst van KING Software: 100.000 administraties, 24.500 tevreden ondernemers en 800 jaar aan gebundelde ervaring onder het personeel. Als kroon op de middag, knipte CFO Ard Laan het lint officieel door en maakten klanten voor het eerst sinds de opening in december een rondje door de kantoortuin: “Fantastische locatie, fris en een lekker licht kantoor.” klonk het.
Culinair en maatschappelijk bewust genieten in een zakelijke omgeving
Jochem Thomas (General Service Manager) en Evelien de Bot (Chef de partie) van Sodexo serveerden een luxe walking lunch in hun restaurant op de begane grond. Ze verrasten ons met gerechtjes die er niet alleen heerlijk uitzagen, maar die ook een diepere boodschap overbrachten. “Het is vandaag de Internationale Dag tegen Homofobie, Bifobie, Transfobie en Interseksefobie” vertelde Evelien bij het introduceren van de lunch en de gerechten. “Daarom hebben wij de kleur paars verwerkt in het menu”. Naast de nodige aandacht voor dit onderwerp, werkt Sodexo hiernaast bewust aan een duurzamer klimaat. Het menu bevatte daarom ook smaakvolle vegetarische gerechten.
“Dit is echt KING” – bezoeker van KING Connectivity
Met onderwerpen zoals Automatisering, Groeigericht Ondernemen, Commercie, Duurzaamheid en méér, waren de gesprekstafels een geslaagde middagactiviteit. In 30 minuten werd onder leiding van een KING Software collega, één van de onderwerpen besproken in groepen van 5 á 7 gasten. Na een korte pauze namen de gasten plaats aan een andere tafel om daar een ander onderwerp te verkennen. De middag én de gesprekken werden als positief ervaren: “Het is intermenselijk en dat is waar KING Software voor staat” aldus een van de gasten.
Echt weer even fysiek netwerken in hartje Rotterdam
Na ruim twee jaar waarin het meeste contact digitaal plaatsvond, genoten we van de gezellige gesprekken, het zachte geroezemoes in de ruimte en de fijne sfeer tijdens de afsluitende netwerkborrel. Onze klanten konden elkaar in deze ontspannen setting beter leren kennen onder het genot van een 0.0% wijn- en biertje. Voor ons was het vooral fijn om de klanten weer ‘in het echt’ te zien. Toen de laatste gast het terrein verliet wisten ook wij het daarom zeker: ‘Dit moeten we vaker doen.’